Ana sayfa

WANGDA Machinery Factory şirket Profili

şirket Profili
1972 yılında kurulan Wangda Machinery fabrikası, daha önce Dördüncü Mühendislik firmasının Post ve Telegraph Departmanına ait telekom takım çalışmaları olarak biliniyordu. Gongyi şehrinde bulunur ve tren istasyonuna sadece 600 metre uzaklıktadır.


GongYi, parlak kültürel geçmişe ve antik çağlardan seçkin insanlara sahip bir yer ve uzun yıllar önce askeri makinelerle ünlüydü. Sosyal gelişme ve tarihsel gelişim ile birlikte, Sivil İşler Bakanlığı, Xiaoyi'yi, ilk mesajlaşma dönemi sırasında Dünya Haritasına dahil etmiştir. Bu fabrikanın doğudaki zhengzhou'ya, batıda batıda ShaoLin Tapınağı'na ve kuzeydeki Tellow Nehri'ne komşu olduğunu görebilirsiniz. Kuzey Song Hanedanı ve Du Fu'nun yerlilerinin emperyal türbeleri boş zamanlarınızda görülebilir.


Araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve satış sonrası hizmet alanlarına odaklanan Wanda Machinery, diğer Manufactures ürünlerinin tüm özel tasarımlarını ürün tasarımında benimser ve tuğla yapım makinesinin ortak sıkıntısı için büyük iyileştirme sağlar. "WANGDA" markası, 60'tan fazla çeşidi olan 20'den fazla çeşidi vardır.

Ana ürün - Çift Aşamalı Vakum Ekstruder "Ulusal Ünlü Kalite Ürünleri" "Kalite Güven ve Hizmet Memnuniyeti Kurumsal" ve diğer fahri unvanlar, kil, şeyl, kömür gang ve benzeri hammaddelerin ideal tuğla yapma ekipmanı kazandı kül vb uçar


Ürünlerimiz müşterilerimiz tarafından derinden güvenmektedir, yirmiden fazla il ve belediyeye büyük miktarlarda satılmakta ve ayrıca Kazakistan, Moğolistan, Rusya, Kuzey Kore, Vietnam, Burma, Hindistan, Bangladeş ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Gongyi Wangda Makine Fabrikası , üretim makinelerinde 38 yıllık bir deneyime sahiptir. Şimdiye kadar, ürünlerimiz fazla 60 çeşit özellikleri ile 20'den fazla ürün yelpazesine sahip.

Ana ürünler, çift kademeli vakum ekstrüderleri, tam otomatik tuğla ayar makineleri, hidrolik feribot çekiciler, hidrolik step, tam otomatik dilimleme kesiciler, kırıcılar, mikserler ve daha fazla kumtaşı üretim hattı serisidir.

"Ulusal Ünlü Kalite Ürünleri", "Kalite Güven ve Hizmet Memnuniyeti Kurumsal" ve diğer onursal unvanları kazandık.

Buna ek olarak, ürünlerimiz mükemmel kalite ve rekabetçi fiyat nedeniyle hem yurtiçinde hem de yurtdışında iyi bir pazar var ve onlar Kazhakhistan, Vietnam, Irak, Moğolistan, Kore ve diğer ülke ve bölgelerde başarıyla ihraç edilmektedir. Ürünlerimiz son derece güvenilir ve müşteriler tarafından alkışlanmıştır.

Çin WANGDA Machinery Factory şirket Profili Çin WANGDA Machinery Factory şirket Profili Çin WANGDA Machinery Factory şirket Profili Çin WANGDA Machinery Factory şirket Profili Çin WANGDA Machinery Factory şirket Profili Çin WANGDA Machinery Factory şirket Profili Çin WANGDA Machinery Factory şirket Profili
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : WANGDA

No. Çalışanları : 200~300

Yıl kurulan : 1972

İhracat p.c : 40% - 50%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin WANGDA Machinery Factory Sertifikalar Çin WANGDA Machinery Factory Sertifikalar Çin WANGDA Machinery Factory Sertifikalar Çin WANGDA Machinery Factory Sertifikalar

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!