Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : lemon

Telefon numarası : 18639025156

Naber : +8618639025156

Free call

Yeşil Çevre Korunmasının Önemi.

January 30, 2018

Normal yaşamda ve işimizde, fiziksel ve ruhsal sağlığımızı çevreye karşı etkileyeceğimizi, iyi bir ortamın iyi bir ortamdan geldiğini, dolayısıyla medeni toplumun etkisinde çevrenin önemine dikkat etmeliyiz.

Günümüzün giderek artan yeşil ortamında, üreticiler kirliliği azaltmak için uğraşıyorlar. Makine endüstrisi olarak, gürültülü, kirli, düzensiz ve zayıf bir kombinasyonun tutarlı bir izlenimi olmalıyız, iyi bir çalışma ortamı oluşturmak için, otomatik ayar makinesi üretim hattı da sistemi yaptı pratik ve etkili

Çalışma ortamına dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Kirli, düzensiz ve fakirlerin etkilerini önlemek için makul inşaat yöntemlerini seçin.2, tuğla işletmelerinde çalışma ortamının gerekliliği, toz kirliliğinin ciddi olması, boru yapımında makinenin ayarlanması, inşaat alanının temiz olması ve Toz ve yüksek nemli ortam yapımında, boru hattının kullanımı için en uygun tesisler şart koşulmaktadır ve temiz montaj hedefini gerçekleştirir.Hidrolik istasyon, boru, valf malzemesi nispeten temiz bir depoda tutulmalıdır.3. Ekipmanın gizliliğini güçlendirmek.

Boruların, rakorların, ekipmanın sıvı sıkı ve boru malzemesinin makul seçimi asit muamelesi için fabrikada olmuştur.

Anahtar seçimi, hidrolik istasyon borusu kullanmak için, ara yüz formunun valf parçasını kullanmaktır, dirsek, birleştirilecek olan kısa tüpün kullanılmasını önlemek için boru hattını mümkün olduğunca kaynaştırmak için kullanılmalıdır.

Otomatik ayar makinesi, çalışma ortamının gerekliliği yukarıdakileri yapmak zorundadır, bu da işe kolaylık getirecek, faydalar sağlayacak, faydalar sağlayacak ve ortamın otomatik ayar makinesi serisi ekipmanını etkin bir şekilde kontrol etmek için yukarıdaki yöntemlerle makul inşaat yöntemini seçecektir. Hazırlamak için iyi bir çalışma ortamı yaratmak için!

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

lemon@cnwdmachine.com
+8618639025156
18639025156
86-18639025156
3590904546